Мені дуже пощастило в житті,
я займаюся улюбленою справою…

Хто з нас не мріє про красивий затишний будинок, сад? Ми допоможемо втілити мрії в реальність. Ви можете замовити сад «під ключ». На нашому сайті можна ознайомитися з повним сортиментом саджанців на карликових підщепах, розглянути наші фото-, відеоматеріали, почитати цікаві тематичні статті. Озеленивши свій сад разом з нами, Ви перетворите його в квітуче місце, що викликає захоплення і радує погляд. Використовуючи лише органічно чисті препарати, Ви можете вирощувати екологічні  продукти для себе та своєї родини.

Створити красивий і квітучий сад – це лише пів-справи. Набагато складніше підтримати його в такому ж свіжому стані, як перші кілька тижнів після закладання. Щоб Ваш сад виглядав дійсно охайно і красиво, він вимагає постійного догляду. Для дерев на карликовій підщепі є 4 основні правила: система опори, крапельне зрошення, біозахист, обрізка.

Перевагою дерев на карликових підщепах є компактність, ранній вступ  у плодоношення, вони легко піддаються формуванню. Схема посадки для домашніх садів: міжряддя – 2,5-3м, відстань між деревами (яблуня, груша) – 0,8-1м, для кісточкових (черешня, персик, нектарин та ін.) – 2,5-3 м. На ділянці 10*10 м можна посадити сад з 30-60 дерев.